بانک اطلاعات و آرشیوی کامل از پژوهش های فنی و مهندسی
Archive TezzGroup Notification

اطلاعیه فروشگاه

1.لطفا (کلید واژه) موضوع خود را در قسمت Search جست و جو کنید تا در کوتاه ترین زمان به منابع مورد نظر دسترسی پیدا کنید 2.در صورت باز نشدن (تصویر محیط برنامه) لطفا از فیلتر شکن استفاده کنید 3.برای خرید دوم خود می توانید از کد تخفیف (25 درصدی) برخوردار شوید لطفا با پشتیبانی در تماس باشید.

پاورپوینت تاریخچه ی تفاوت های فردی

پاورپوینت تاریخچه ی تفاوت های فردی

اين فايل حاوي مطالعه پاورپوینت تاریخچه ی تفاوت های فردی  مي باشد که به صورت فرمت PowerPoint در 36 اسلايد در اختيار شما عزيزان قرار گرفته است، در صورت تمايل مي توانيد اين محصول را از فروشگاه خريداري و دانلود نماييد.

 

 

 

چکیده :
می توان پذیرفت که آگاهی از وجود تفاوتهای فردی بین انسان ها چه کودکان و چه بزرگ سالان به اندازه ی خلقت انسان قدمت دارد.زیرا انسانه های اولیه زمانی که در غارها و یا جنگل ها زندگی می کردند از متفاوت بودن یکدیگر کاملا آگاهی داشتند بدین صورت که وقتی بهم می رسیدند بلافاصله زور بازوی یکدیگر را تخمین می زدند اگر طرف مقابل را ضعیف تر از خود می یافتند فورا طعمه اش را از دستش می گرفتند برعکس اگر در می یافتند که حریف پنجه ی پر زور تر دارد به اصطلاح امروزی به خود می گفتند (با این نمی شود شوخی کرد) و فورا از سر راهش کنار می کشیدند
اگر تاریخ را ورق بزنیم ،در هیچ دوره ای نخواهیم دید که انسان ها خواه به صورت رسمی و خواه به صورت غیر رسمی اعضای جامعه ی خود را گروه بندی نکنند و برای هر گروه ویژگی های خاصی قایل نشوند.مثلا قوم اریایی ایرانی،یعنی اجداد قدیمی ما ،که در حدود هشت قرن قبل از میلاد،بر این سرزمین تسلط داشتند به سه گروه تقسیم می شدند:
جنگاوران،برزگران،مغان.
جنگاوران : حفاظت مملکت در برابر دشمنان خارجی را برعهده داشتند،ب
رزگران : مشغول تهیه آذوقه برای خود و دیگران بودند
.مغان: که از روحانیان بودند مسئول قربانی،حفاظت آتش و ادای مراسم دینی بودند.
وقتی ادبیات کهن و واقعا غنی سرزمین خود را مرور می کنیم،باز می بینیم که موضوع تفاوت های فردی در هر دوره ای مورد توجه بوده است. هر کاری را به هر کسی نمی دادند و از همه کس نیز انتظارات یکسانی را نداشتند.در تایید این گفته کافی است به نوشته های تعدادی از بزرگان فرهنگ و ادب خود توجه کنیم
مولوی با بیانی ساده و روان وجود تفاوت های فردی را اینگونه بیان می کند:
اگر بخواهیم از سعدی بزرگترین نویسنده و گوینده قرن هفتم مثال بیاوریم باید داستان های زیادی از گلستان را عینا نقل کنیم اما برای اینکه سخن به درازا نکشد به آوردن چند داستان کوتاه قناعت می کنیم:
لقمان را گفتند ادب از که آموختی گفت از بی ادبان هر چه از ایشان در نظرم ناپسند آمد از آن پرهیز کردم
نگویند از سر بازیچه حرفی کز آن پندی نگیرد صاحب هوش
وگر صد باب حکمت پیش نادان بخوانی آیدش بازیچه در گوش
پادشاهی به دیده حقارت در طایفه درویشان نظر کرد. یکی از آن میان به فراست به جای آورد و گفت : ای ملک،ما در این دنیا به جیش او تو کمتریم،به عیش از تو خوشتر،به مرگ با تو برابر و قیامت بهتر   و . . . . . . . . . . .   .

فهرست

تاریخچه ی تفاوت های فردی
بسل و معادله شخصی
و ......

تصویر محیط برنامه
اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,800 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
این سایت در جهت نشر علم و فزونی هرچه بیشتر آن درجامعه در دسترس شما قرار گرفته است، لذا از تحویل پروژه ها به صورت مستقیم لطفا خودداری فرماید و از مطالب به عنوان نمونه و منبعی مفید جهت پژوهش خود استفاده نمایید... بی نهایت سپاس

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TezzGroup-ir_1905252_6656.zip630k